Wykonanie takiego makijażu pomoże nam nie tylko oszczędzić ogrom czasu, ale również spowodować, iż będziemy prezentować się o wiele lepiej aniżeli w tradycyjnym make upie.

Właściwie dopasowany makijaż świetnie polepszy nie tylko sam wygląd dziewczyny, niemniej jednak także jej humor. Wiele dziewczyn dzień w dzień, a nawet kilka razy dziennie, maluje własne brwi, aby prezentowały się ładnie i perfekcyjnie pasowały do reszty twarzy. Czasem jest tak, że nasze naturalne brwi widocznie różnią się kolorem od koloru naszych włosów, lub są zwyczajnie słabe i rzadkie. W takich sytuacjach, by wyglądać tak jak się powinno, należy przeznaczyć kilkanaście minut codziennie na wykonanie make upu brwi.

Na szczęście na rynku pojawiły się takie usługi jak makijaż permanentny. Dzięki niemu możemy przyoszczędzić każdego ranka niesłychanie dużo czasu, a nasze brwi poprzez 24h na dobę, będą prezentowały się idealnie. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się aż 2 lata. Makijaż permanentny możemy wykonać na 2 rozmaite sposoby. Jednym z nich jest metoda ombre, a więc cieniowania. Za sprawą tej metody możemy uzyskać wspaniałe naturalny efekt, część wznosząca się brwi będzie trochę jaśniejsza, a część tylna – troszeczkę ciemniejsza. Makijaż wykonany taką metodą jest bardzo modny oraz popularny w gronie klientek gabinetów kosmetologicznych.

Kolejna metoda to tak zwany microblading, zwana inaczej piórkowa. Polega ona na wprowadzeniu barwnika przy zastosowaniu mikroostrza. Zrobienie makijażu permanentnego pomoże nam nie tylko oszczędzić sporo czasu, niemniej jednak także sprawić, że będziemy prezentować się lepiej niż w klasycznym makijażu. Dlatego że wykona nam go profesjonalistka.

Autor: Microblading Kielce