Wielu ludzi pomyśli, że jeżeli już przedstawią zyskany w ten sposób dokument swojemu pracodawcy, to nie zostanie on uznawany jako uzyskanie nadprogramowych umiejętności…

Jak się okazuje, coraz mocniej popularną możliwością zyskiwania dodatkowych uprawnień , jest internetowe nauczanie. Na czym opiera się tego typu nauczanie oraz czy naprawdę opłaca się z niego korzystać? Otóż tego typu nauka polega na autodydaktyce, czyli kupując taki kurs, zyskujemy dostęp do platformy dydaktycznej, gdzie są kursy i krok po kroku w wolnej chwili przeglądamy rzeczy na niej umieszczone, piszemy sprawdziany, a na końcu zdajemy egzamin oraz dostajemy licencję skończenia wykładu przesłany na maila. Bez wątpienia istnieje także sposobność dostania takiego licencji pocztą, jednakże jest to opcja nadprogramowa płatna.

Wiele osób myśli, że o ile przedłożą uzyskany w ten sposób certyfikat przełożonemu, to nie zostanie on uznawany jako zdobycie nadprogramowych umiejętności, bo odbył się on online, a nie tak jak zwykle, czyli Sale konferencyjne, wykłady, a potem zdanie tekstu oraz dostanie świadectwa ukończenia przewodnika. Bez wątpienia nic mocniej błędnego, bo po 1-wsze – na świadectwie uzyskanym online, nie ma adnotacji, że była to właśnie tego typu możliwość ukończenia wykładu, oraz dodatkowo wiele z tych spółek, przeprowadza również kursy bezpośrednie, ze względu na co żadna osoba nie dojdzie to tego, jak przebiegało to w moim wypadku.

Dodatkowo nie ma to najmniejszego znaczenia, w jaki sposób odbywał się taki kurs, bo najważniejsza sprawa to taka, ile z niego wynieśliśmy a także czy zdobyta na nim edukacja współcześnie jest tobie przydatna w pracy. Najistotniejsze jest, że chcemy podnosić osobiste kwalifikacje oraz nie ma znaczenia, w jakiej formie będziemy to wykonywać.

Więcej: Sala konferencyjne nad morzem