Nasz ogród powinien dostarczyć nam mnóstwo pozytywnej energii.

Kratki trawnikowe są wspaniałym, o wiele bardziej ekologicznym zamiennikiem tradycyjnej kostki brukowej. Częstokroć zrobione z sztucznych tworzyw, co powoduje, iż są znacznie odporniejsze na czynniki pogodowe. Kratki tego typu posiadają otwory w różnym kształcie, często kwadratowe, okrągłe albo stworzone na bazie heksagonu. Taka kratka trawnikowa zapewnia doskonałą przepuszczalność wody, a co równie ważne, montaż tego typu kratek jest banalnie łatwy i nie wymaga ponoszenia jakiś dużych wydatków. Każdy ogród powinien dostarczyć nam mnóstwo pozytywnej energii i pozwalać na momenty zrelaksowania się.

W okresie letnim, w momencie kiedy bardzo dużą część czasu spędzamy na podwórku, należy o niego należycie zadbać. Uroku naszemu podwórkowi z całą pewnością dodadzą fontanny ogrodowe. Są znakomitym dodatkiem, dodają charakteru przestrzeni a także sprawiają iż ogród staje się szczególny. Ogrodowe fontanny znajdziemy w różnych kształtach i są wykonane z różnych surowców zależnie od wymagań danego klienta.

Efekty wizualne mogą rzeczywiście czarować! Poprzez konstrukcję przypominającą plaster miodu, parkingowe kratki są bardziej odporne na obciążenia. To właśnie dzięki temu ten tańszy i ekologiczny zamiennik kostki brukowej lub asfaltu jest aż tak opłacalny. Doskonale będzie się nadawać pod nawierzchnię parkingu. Umożliwia swobodny obieg wód deszczowych. Kratki te nie odkształcają się pod wpływem temperatury a dodatkowo nie ulegają korozji co powoduje, że są bardzo tanie w eksploatacji.

Więcej: agrotkaniny