No, ale czasy a także trendy modowe się zmieniają.

W ostatnim czasie pozbyłam się wielu swoich rzeczy. Sterty butów, jakiś starych filmów, kosmetyków. Oczywiście nie były to ekskluzywne buty damskie bądź modne buty damskie, więc nie było mi szkoda się ich pozbyć. Wyrzuciłam na śmietnik właśnie 10 par. Butów, które modne były chyba jakieś 10 lat temu. No, ale przecież czasy oraz trendy się zmieniają.

 

Dlaczego to zrobiłam? W mojej szafie nie było już miejsca. Co ją otworzyłam, to sterta ciuchów na mnie się wysypywała. Powiedziałam sobie dosyć. Pozbywanie się rzeczy w ogóle nie było proste – trwało to cały miesiąc, niemniej jednak w końcu się mi to udało.

Postanowiłam, że od tego momentu postaram się minimalizować liczbę moich rzeczy w szafie – ciuchów, butów, kosmetyków i pozostałych drobnostek. Dzięki temu będę mogła sobie kupić damskie obuwie, które to będzie bez wątpienia modne a także damskie. Gdyż na tym mi najbardziej zależy. Na profesjonalnej jakości produktu, który nie rozpadnie się po tygodniu użytkowania. Mam ogromną nadzieję, iż to właśnie zapewnią m ekskluzywne buty damskie. A do czego są mi potrzebne ekskluzywne buty damskie? aby być modną! W trakcie kupna nowiusieńkich butów będę kierowała się klasycznym dizajnem, ale z całą pewnością pozwolę sobie na pewne wybryki modowe. A co! W końcu stać mnie! Niech damskie buty się mnie boją, bo ja nadchodzę!

Więcej: Obuwie damskie