Z pewnością najciekawsze atrakcje w Kołobrzegu.

Słońce, piękne plaże oraz błękitne morze przyciągają do siebie wielkie ilości osób spragnionych odpoczynku. Kiedy natomiast pogoda nie sprzyja plażowaniu należy porozglądać się za innymi, ciekawymi morskimi atrakcjami, które proponuje swoim turystom Miasto Kołobrzeg.

Z pewnością najciekawsze atrakcje w Kołobrzegu to licząca aż 26 metrów wysokości Latarnia Morska, z której szczytu rozpościera się niesamowicie piękna panorama okolicy. W podziemiach latarni jednak znajduje się równie piękne muzeum minerałów. Jest to niesamowity raj dla wielbicieli rozmaitych kamieni szlachetnych ale nie tylko, przepiękne kamienie ucieszą każde oko.

Znakomitą alternatywą na miłe spędzenie swojego wolnego czasu jest z pewnością wyprawa do Oceanarium. To wspaniałe miejsce gdzie będziemy mogli zobaczyć na własne oczy setki morskich stworzeń. Przybytek  w szczególności uwielbiany przez maluchy oraz młodzież, który oprócz ogromnej dawki zabawy, dostarcza również wiele interesującej wiedzy. Oceanarium chętnie organizuje edukacyjne wycieczki dla kilkunastoosobowych grup.

Oczywiście kołobrzeskie atrakcje nie kończą się na tym. Serdecznie zachęcam jednak do odkrywania co raz to nowych rozrywek, których w Kołobrzegu nie brakuje. W końcu już same poszukiwania również bywają superową rozrywką!

Zobacz: Atrakcje w Kołobrzegu