Dywany z modelu agnella cieszą się natomiast dużym uznaniem.

Dywany w czasach PRL ozdabiały każde mieszkanie. Były ogromne i pokrywały całe pokoje. W każdym pomieszczeniu na podłodze rozłożony był gruby dywan. W innych kulturach dywan symbolizuje powodzenie i luksus w mieszkaniu. W obecnych czasach często rezygnuje się z dużych dywanów. Z kolei preferowane są niezbyt duże dywany lub długie „chodniki” – chociaż je również możemy spotkać bardzo rzadko w nowych domach.
Jest to spowodowane ogromnym wyborem na naszym rynku paneli podłogowych, wykładzin, płytek co sprawia, że dywan nie jest już potrzebny na całą podłogę. Jest tak także z wygody domowników, ponieważ trzepanie dywanów jest już rzadkością. Czyszczenie takich dużych dywanów jest również kłopotliwe.
Nasze polskie dywany charakteryzuje niezwykle wysoka jakość a dodatkowo materiał z jakiego wykonano dywan. Produkcje dywanów nie radują się już tak dużym zainteresowaniem jak w latach poprzednich. Dywany agnella radują się jednakże dużym uznaniem i są prężnie produkowane. W aktualnej modzie króluje głównie minimalizm co powoduje, że najmodniejsze są małe i miękkie dywany. Bardzo często niezbędne są do sypialni przy łóżku oraz do łazienki. Takie detale idealnie wkomponują się w przytulny wystrój każdego wnętrza.

Zobacz więcej: Polskie dywany Agnella kochamydywany.pl